Thajské masáže

2500 rokov stará liečebná metódy založená na koncepcii a znalosti energetických dráh v ľudskom tele

Cenník tradičných thajských masáží

Chrbát a ramená
Uľavte svojmu chrbtu. Špeciálna kombinácia masážnych techník zameraných na šiju a ramená.

Špeciálna masáž chrbta
Špeciálna kombinácia masážnych techník zameraných na šiju, ramená, krížovú a bedrovú oblasť pri použití nahriatych bylinných vrecúšok ktoré pôsobia do hĺbky a masážneho oleja ktorý uvoľňuje stuhnuté svaly. Pravidelné opakovanie procedúry môže priniesť úľavu od chronických chrbtových ťažkostí.

Tradičná thajská masáž (Nuad thai)
Tradičná thajská masáž je 2500 rokov stará liečebná metóda. Profesionálne thajské terapeutky prehmataním akupresúrnych bodov a vyvíjaním potrebného tlaku na ne, zbavia vaše telo pocitu únavy, odstránia svalové kŕče a nervové napätie, stimulujú krvný a lymfatický obeh, uvoľnia pohyblivosť svalov, kĺbov a šliach. Technika masáže spočíva v prehmataní týchto bodov a vo vyvíjaní potrebného tlaku na ne, v naťahovaní a pasívnom preťahovaní jednotlivých častí tela s využívaním prvkov jógy.

Horúca bylinná masáž (Rít tee – MAGICKÁ SILA)
Horúca bylinná masáž je veľmi obľúbená a špeciálna masáž. Jej podstatu tvorí balíček s thajskými bylinami, ktorý sa naparí a jemne vmasíruje do pokožky. Priložením horúceho balíčku sa otvoria póry v pokožke a byliny môžu zahájiť ich protizápalový, antibakteriálny a antiseptický účinok do hĺbky svalu. Zmes tradičných thajských bylín používaných v komprese má stimulačný, relaxačný a povzbudivý účinok na telo a myseľ, pričom celé telo stimuluje ku zvýšeniu prirodzenej energetickej hladiny tela.

Masáž chodidiel (Sook dee – CESTA DO NEBA )
Akupresúrna masáž pri ktorej sa stimulujú reflexné body na chodidlách. Masážou reflexných bodov sa stimulujú jednotlivé prislúchajúce orgány. Masáž chodidiel zlepšuje látkovú výmenu, prekrvenie stimulovaného orgánu, harmonizuje krvný obeh, zlepšuje telesnú imunitu, má detoxikačné a omladzujúce účinky.

Pílingová masáž (Roon dee)
Pílingová masáž čistí póry pokožky tela a navracia jej vitálny, mladistvý vzhľad. Aktivuje mikrocirkuláciu podkožného systému, detoxikuje pokožku a odstraňuje z nej neživé šupinky kože, čím povzbuzuje jej dýchanie. Zanecháva pleť jemnú a vyhladenú na pohľad i na dotyk.

Tok sen
Tok Sen je staroveká masáž a má tradíciu siahajúcu viac ako pred 5000 rokmi. V preklade znamená TOK SEN : „ rozprúdenie energie“. Na TOK SEN masáž sa používajú špeciálne nástroje vyrobené z jadrového dreva Tamarind. Pomocou týchto nástrojov: klinu a paličky, sa vyrábajú prenikavé mechanické a zvukové vibrácie, ktoré rezonujú cez hlboké vrstvy tkaniva a kostí, čím uvoľnujú zatuhnuté orgány a zlepšujú krvný obeh.

Thajská olejová masáž (Fan dee – SLADKÉ SNY)
Aromatické oleje rozvíjajú svoje blahodarné účinky vďaka zmyslovým vnemom ako dotyk, čuch a tiež bezprostredne cez pokožku. Olejová masáž stimuluje krvný obeh a aromatické oleje zahalia telo do magického voňavého oparu ktorého vdýchnutím rozvíjajú svoj účinok. Vyberte si z tropickej záhrady to najlepšie pre vás a vnímajte tisíce rokov starú kultúru prostredníctvom vôní a dotykov.

Otváracie hodiny
Denne od 10:00 – 19:00 hod.
Okrem 14:00 hod. – 15:00 hod.

Kontakt poprad@thajskemasaze.sk

www.facebook.com/thairelaxpoprad

Tel.: +421 52 78 51 851; +421 911 988 345