RECENZIE

Jana

Užili sme si veľký aquapark a skvelé wellness centrum. Spoločné priestory hotela su veľmi pekne. Veľmi chutná a bohatá večera bola tiež plusom. Izby boli čisté a celkom priestranné.

Jana K.

V tomto hoteli sme boli ubytovane v decembri 2015 a opäť sme sa rady vrátili v septembri 2016. Hotelové izby sú krásne a vyzerajú rovnako ako na hotelových fotografiách. V izbe je tiež rýchlovarná kanvica, káva, čaj, fén, trezor zabudovaný v skrini. Izba bola vždy čistá. Možno malé mínus je sľubovaný vyhlaď na Tatry- na niektorých poschodiach a v určitej časti ho miestami zakrývajú stromy. V rámci pobytu sme mali polpenziu- raňajky a večere vo forme bufetových stolov- jedla bolo na vyber vždy dosť a bolo stále dôkladane, personál reštaurácie je výborný a milý.
V rámci hotela je Aquapark, k dispozícii je fitness centrum ale srdcovka je wellness centrum so saunami, bazénmi a vírivkami- je to jedno z najkrajších wellness centier. Nezabudnuteľným doplnením wellness centra sú saunové rituály s výborným výkladom o správnom saunovaní, kde sa niečo aj dozviete aj sa pobavíte- vďaka Michalovi i druhému pánu saunárovi, ktorého meno som si nezapamätala :D. So všetkým sme boli veľmi spokojne- zvlášť dávam veľké plus personálu. Hotel doporučujeme a rady sa vradíme znova.

Lucia C.

Dovolenka s deťmi. Family Friendly hotel a to doslova a do písmena. Priamo z izby v papučkách do vonkajšieho areál k bazénom. Ocenili sme najmä animačný program a množstvo atrakcií pre deti každého veku, teda tie naše /8 a 4/ si určite prišli na svoje. Pre nás WELLNESS úplny Top, no neviem kde a či vôbec na Slovensku je zariadenie podobného typu a tie saunové šou, úplne pecka! Pre nás zariadenie ktoré budeme určite navštevovať pravidelne!

Stanislav

„Super“ Som nadmieru spokojný, nemám nič čo by som vytkol…samozrejme že hotel aj s areálom navštívme aj na budúce. Vrele odporúčam.

Rastislav

„Je to výborný rezor zo všetkým co k tomu patrí.“  Strava, servis, čistota, milý personál a čistota okolia

Ivona

„Výborný wellness hotel“ Pekné veľké izby, pohodlné veľké postele, bufetové raňajky a večere, skvelé wellness, výhľad z balkóna na Tatry

Jana

výborná strava, milý personál, príjemným prekvapením wellnes, super thajska masáž

Martin

„Super aj pre náročných“. Skveléé, personál milý ,usmievavý. Strava bohato pestrá, chuťovo niet čo vytknúť, všade čistota. Pre bežne zarábajúceho človeka trochu drahšie, ale určite cena zodpovedá kvalite. Radi sa vrátime. Ďakujeme.

Boris

„Odporúčam moderný hotel bezproblémové parkovanie a super bazén, reštaurácia OK spokojný oddýchnutý !“

Peter

Výborné raňajky a večera – na výber viacero jedál, krásny výhľad na hory, jednoduchý presun do aquacity v župane priamo z hotela

1 2

Galéria