13.4.- 14.4.2018 SAUNA SHOW EVENT

Fanúšikovia saunovania, pozor! Víkend polských saunových rituálov, ktorý bude patriť najmä oddychu, zábave, relaxu a novým zážitkom. Nenechajte si ujsť výnimočnú akciu najlepšie saunové ceremoniály vo Fire & Water Wellness & Spa centre. Čaká na vás až 28 saunových show, špeciálnych peelingov a 5 sauna masterov z Poľska a Slovenska.

Zakúpte si vstupenky za špeciálnu cenu online alebo na pokladniach v AquaCity Poprad len za 20 EUR/osobu/ deň. Pre hotelových hostí je vstup grátis.

ONLINE NÁKUP


Vstup Sauna show event zahŕňa
: jednorázový vstup do Vitálneho sveta Fire & Water Wellness & Spa a všetky vnútorné a vonkajšie bazény aquaparku: 8 sáun a inhalácií (ceremoniálna, soľná, mentolová, suchá, infra sauna), privátny relaxačný bazén s vírivkami, masážnymi tryskami a zátokou lásky, vírivka, relaxačné miestnosti s bio krbmi, oddychová miestnosť s vodnou posteľou, snežná jaskyňa. Vonkajšie termálne bazény, bazény Blue Sapphire s Laser show, bazény Blue Diamond s nápojovými barmi, 50m plavecký bazén, tobogany, detský bazén Treasure Island – Ostrov pokladov.