Bary

LIGHTHOUSE FRESH BAR
Očaríme štýlovým interiérom v novej samoobslužnej reštaurácii v aquaparku. Bohatá ponuka kvalitných a zdravých jedál a nápojov, pravé domáce jedlá a prímorská atmosféra spríjemnia Váš oddych vo svetle symbolu novej prevádzky – majáku.

CAFE & WINE
Doprajte si širokú ponuku lahodných káv, zmrzlinových pohárov a sladkých dezertov a luxusných značkových vín. V priestoroch Cafe&Wine sa nachádza aj internetová kaviareň s pripojením na internet.

HOLLYWOOD SUITE & COCKTAIL BAR
Vychutnajte si ponuku miešaných nápojov, zahrajte si biliard, air hockey alebo si zaspievajte karaoke s vašimi priateľmi. Ideálny nočný klub so slávnymi americkými legendami v štýlovej atmosfére, vhodný pre súkromné párty, oslavy a diskotéky.

LOBBY BAR
Hotelový bar a exkluzívny priestor s wi-fi pripojením, vhodný na obchodné stretnutia a posedenia s priateľmi, ponúka nielen príjemný relax ale aj širokú ponuku výnimočných nápojov. Nachádza sa v blízkosti kongresového centra a hotelovej recepcie. Ideálne miesto na oddych a čítanie domácej a zahraničnej tlače, sledovanie TV alebo vychutnanie aperitívu pred večerou.

BLUE DIAMOND BARY
Unikátne vodné bary s ponukou exotických miešaných drinkov uspokoja požiadavky aj tých najnáročnejších klientov. Relaxujte na vodných barových stoličkách v bazénoch Blue Diamond a vychutnávajte si váš výnimočný nápoj priamo pri relaxácii v bazéne.

BLUE SAPPHIRE BAR
V blízkosti bazénov Blue Sapphire sa nachádza bar s originálnym dizajnom, ktorý je skvelou podporou akcií v bazénoch a dopraje vám zaručené osvieženie po pobyte v termálnej vode.

FIRE & WATER BAR
Unikátny 14 m bar s trendovou ponukou coctailov a jedál pri wellness centre Fire & Water Wellness & Spa. Relaxujte v našom vitálnom svete a doprajte si výnimočné a zdravé nápoje.