Originálne priestory bazénov

Zažite originálnu a nezabudnuteľnú párty, firemný večierok a zábavu v priestoroch našich bazénov Blue Sapphire alebo Blue Diamond

Ak chcete  uskutočniť originálny event, firemnú oslavu alebo skvelú párty, vyberte si a prenajmite si jeden z našich exkluzívnych priestorov a zažijete neopakovateľnú atmosféru s veľkou dávkou originality. Každá akcia u nás je jedinečná a neopakovateľná. Vyznačuje sa perfektnou organizáciou podľa požiadaviek klientov, ktorá zabezpečí posilnenie imidžu každej spoločnosti. Bohaté skúsenosti, profesionálny tím a zaujímavé priestory v AquaCity Poprad sú zárukou pre naplnenie všetkých cieľov.

Blue Diamond – luxusné súkromné priestory až pre 100 osôb 

V priestoroch bazénov Blue Diamond uspokojíme požiadavky aj tých najnáročnejších klientov. Luxus v dvoch nerezových bazénoch s termálnou vodou dopĺňajú špeciálne obklady a pestrofarebné svetlá, ktoré sa lámu vo Swarovského kryštáloch na dne bazéna a vytvárajú tak osobitne magický efekt. Pri bazénoch sa nachádzajú nápojové bary s množstvom ľadových drinkov. Bazény môžu byť prenajaté firmami alebo organizátormi konferencií, ktorí chcú zažiť naozaj osobitný večierok, spoločenskú udalosť alebo párty. Môžete si tak vychutnať zábavu a relax na vašom firemnom večierku originálnym spôsobom.

Bazény Blue Sapphire – event až pre 400 osôb.

Možnosť prekrytia jednotlivých bazénov vám ponúka priestor na zorganizovanie akejkoľvek akcie s bohatým programom, tanečným parketom priamo nad bazénom a laserovou show. Pre vašu party vám zabezpečíme catering od jednoduchých jedál až po medzinárodné špeciality s kompletnými gastronomickými službami priamo v komplexe bazénov Blue Sapphire.