PRENÁJOM BAZÉNOV

Ak chcete  uskutočniť originálny event, firemnú oslavu alebo skvelú párty, vyberte si a prenajmite si jeden z našich exkluzívnych priestorov a zažijete neopakovateľnú atmosféru s veľkou dávkou originality. Každá akcia u nás je jedinečná a neopakovateľná. Vyznačuje sa perfektnou organizáciou podľa požiadaviek klientov, ktorá zabezpečí posilnenie imidžu každej spoločnosti. Bohaté skúsenosti, profesionálny tím a zaujímavé priestory v AquaCity Poprad sú zárukou pre naplnenie všetkých cieľov.


BAZÉNY BLUE DIAMOND

Blue Diamond – luxusné súkromné priestory až pre 100 osôb V priestoroch bazénov Blue Diamond uspokojíme požiadavky aj tých najnáročnejších klientov. Luxus v dvoch nerezových bazénoch s termálnou vodou dopĺňajú špeciálne obklady a pestrofarebné svetlá, ktoré sa lámu vo Swarovského kryštáloch na dne bazéna a vytvárajú tak osobitne magický efekt. Pri bazénoch sa nachádzajú nápojové bary s množstvom ľadových drinkov. Bazény môžu byť prenajaté firmami alebo organizátormi konferencií, ktorí chcú zažiť naozaj osobitný večierok, spoločenskú udalosť alebo párty. Môžete si tak vychutnať zábavu a relax na vašom firemnom večierku originálnym spôsobom.

BAZÉNY BLUE SAPPHIRE

Bazény Blue Sapphire – event až pre 400 osôb. Možnosť prekrytia jednotlivých bazénov vám ponúka priestor na zorganizovanie akejkoľvek akcie s bohatým programom, tanečným parketom priamo nad bazénom a laserovou show. Pre vašu party vám zabezpečíme catering od jednoduchých jedál až po medzinárodné špeciality s kompletnými gastronomickými službami priamo v komplexe bazénov Blue Sapphire.


ŠPORTOVÉ SÚSTREDENIA – 50m PLAVECKÝ BAZÉN

Stredisko AquaCity Poprad je ideálnym miestom pre profesionálnych športovcov, športové kluby. Miesto pre športové výkony, ale aj vytúžený relax, je ako stvorené pre ľudí, ktorí milujú plávanie. Plavci majú k dispozícii 8 plaveckých dráh, ktoré je možné využívať počas celého týždňa. Bazén spĺňa požiadavky na organizáciu tréningových kempov, športových sústredení, ale aj  športových podujatí v plávaní.  50m plavecký bazén je vnútorný ohrievaný bazén, s teplotou vody 26 – 28°C, hĺbkou: 1,2 – 1,8m a rozmermi 50x21m.