EVENTY

Bude pre nás potešením prispieť našimi mnohoročnými skúsenosťami, pri organizácii Vášho výnimočného podujatia.
Ponúkame Vám hotely s vysokou kvalitou ubytovania, kulinárske zážitky, wellness a spa procedúry, bohaté skúsenosti s organizáciou firemných akcií a podujatí a širokú ponuku rôznych doplnkových služieb. Naše unikátne multifunkčné kongresové priestory s moderným technickým vybavením a variabilitou usporiadania, sú vhodné pre všetky druhy firemných ale aj súkromných akcií.

Prezentujte sa v tom najlepšom svetle a dovoľte nám aby sme Vám pripravili jedinečnú akciu s nezabudnuteľnými zážitkami.
AquaCity Poprad je unikátny komplex, ktorý ponúka širokú škálu služieb pre ideálnu dovolenku, nezabudnuteľný rodinný výlet alebo firemnú akciu či event. Multifunkčný rezort ponúka ubytovacie, relaxačné a wellness služby, možnosti na zdravotnú turistiku a športové vyžitie, gastronomické a kongresové služby pre potreby biznis klientely.
Súčasťou rezortu sú rôzne štandardy 3 hotelov – Hotel Riverside***, Seasons****, Mountain View**** v Poprade. Termálny Aquapark so 14 vonkajšími a vnútornými bazénmi s vodnou plochou 3500m2, fitnes, kryocentrum, klinika krásy a zdravia, dvojpodlažné wellness centrum s plochou 1600 m2, masážne centrá, bary, reštaurácie, detské kútiky, ihriská a kongresové priestory.