Reštaurácia a bary

 

REŠTAURÁCIA HIGH TATRAS
Navštívte našu reštauráciu, ktorá je určená nielen pre ubytovaných hostí ale aj pre individuálnych návštevníkov alebo skupiny. Ponuku skvelých jedál dopĺňa široký sortiment regionálnych, ako aj zahraničných vín. Raňajky a večera sa podávajú v hotelovej reštaurácii formou bufetových stolov. O príjemnú atmosféru a kulinársky zážitok sa stará profesionálna obsluha. Reštaurácia je vhodná na rôzne firemné a rodinné akcie, či obchodné stretnutia.

LIGHTHOUSE FRESH BAR
Očaríme štýlovým interiérom v novej samoobslužnej reštaurácii v aquaparku. Bohatá ponuka kvalitných a zdravých jedál a nápojov, pravé domáce jedlá a prímorská atmosféra spríjemnia Váš oddych vo svetle symbolu novej prevádzky – majáku.

CAFE & WINE
Doprajte si širokú ponuku lahodných káv, zmrzlinových pohárov a sladkých dezertov a luxusných značkových vín. V priestoroch Cafe&Wine sa nachádza aj internetová kaviareň s pripojením na internet.

HOLLYWOOD SUITE & COCKTAIL BAR
Vychutnajte si ponuku miešaných nápojov, zahrajte si biliard, air hockey alebo si zaspievajte karaoke s vašimi priateľmi. Ideálny nočný klub so slávnymi americkými legendami v štýlovej atmosfére, vhodný pre súkromné párty, oslavy a diskotéky.

LOBBY BAR
Hotelový bar a exkluzívny priestor s wi-fi pripojením, vhodný na obchodné stretnutia a posedenia s priateľmi, ponúka nielen príjemný relax ale aj širokú ponuku výnimočných nápojov. Nachádza sa v blízkosti kongresového centra a hotelovej recepcie. Ideálne miesto na oddych a čítanie domácej a zahraničnej tlače, sledovanie TV alebo vychutnanie aperitívu pred večerou.

BLUE DIAMOND BARY
Unikátne vodné bary s ponukou exotických miešaných drinkov uspokoja požiadavky aj tých najnáročnejších klientov. Relaxujte na vodných barových stoličkách v bazénoch Blue Diamond a vychutnávajte si váš výnimočný nápoj priamo pri relaxácii v bazéne.

BLUE SAPPHIRE BAR
V blízkosti bazénov Blue Sapphire sa nachádza bar s originálnym dizajnom, ktorý je skvelou podporou akcií v bazénoch a dopraje vám zaručené osvieženie po pobyte v termálnej vode.