Reštaurácia High Tatras

MENU REŠTAURÁCIA HIGH TATRAS

V našej  hotelovej reštaurácii High Tatras, pre vás šéfkuchár pripravil menu podľa súčasných moderných trendov, s použitím najkvalitnejších ingrediencií, zostavené z vybraných jedál medzinárodnej i tradičnej slovenskej kuchyne. Hotelová reštaurácia sa môže pochváliť aj  exkluzívnou vinotékou v Cafe bare, v ktorej nájdete lahodné vína z celého sveta a to najlepšie od slovenských vinárov. Príďte sa pokochať nádherným pohľadom na majestátne vrcholy tatranských štítov a najmä potešiť svoje chuťové poháriky do našej reštaurácie.

Kvalitné domáce suroviny vyberané vlastnoručne každý deň sú zárukou čerstvosti pripravovaných jedál. Pripravte sa na jedinečný gastronomický zážitok! Príprave vášho jedla sa venujeme s láskou a odhodlaním.
A la carte menu sme pre vás zostavili v spolupráci so šéfkuchárom Jaroslavom Ertlom, ktorý je prezidentom GOURMENT Clubu a ochutnal takmer celý svet! Porotca známej televíznej show, je nielen vášnivý kuchár, ale aj cestovateľ a predstaviteľ modernej gastronómie. Je držiteľom mnohých gastronomických ocenení nielen na domácej ale i zahraničnej pôde.

Našich hostí prosíme o dodržiavanie formálneho oblečenia dress code – smart casual počas večere, ktorá je oslavou skvelého jedla. V našej reštaurácii prežijete nezabudnuteľné chvíle v spoločnosti dobrého jedla.

MENU REŠTAURÁCIA HIGH TATRAS