Detské kútiky a ihriská

DETSKÉ KÚTIKY

V detských kútikoch si môžu užívať jedinečné chvíle. Kreslenie, maľovanie a množstvo zábavných hier im zaručia skvelý deň a vám možnosť venovať chvíľu času len pre seba. AquaCity je miestom pre celú rodinu. Nad bazénmi Blue Sapphire je samostatná presklená terasa, ktorej dominuje jeden z najväčších detských preliezacích hradov na Slovensku. Celá terasa je venovaná najmenším hosťom AquaCity a deti tu nájdu množstvo hračiek, preliezačiek, kĺzačiek, jednoducho zábavu na dlhé hodiny.

DETSKÉ IHRISKÁ

Vaše deti sa môžu zahrať na detských ihriskách s množstvom hojdačiek, detským vláčikom na preliezkach a pieskovisku. V letnej sezóne sú pre deti pripravené zábavné animačné programy, nafukovacie a skákacie atrakcie, trampolíny a mini-diskotéky na pódiu alebo v bazénoch s maskotmi AquaCity vydrami Oskarom a Olíviou.

V AquaCity Poprad sú zábavné miesta pre všetky deti.

FUN PLACES
Children can play in the playroom and enjoy a unique moment in the “jungle gym” in the ball pool or practice their balance and jumping ability. Drawing, painting and numerous fun games guarantee your children a great day out and give you the opportunity to take a moment for yourself. AquaCity is a place for the whole family. The children’s area combines jumping and throwing where everything is soft, elastic, flexible and full of colourful fun, so children can make their way to an exciting, breathtaking and energy-packed adventure.

PLAY AREAS
Outdoor kids play area
Your children can play at the playground with lots of swings, a children’s train, a climbing frame and sandpit. During the summer, for children, there are fun animation programmes, inflatable attractions, discos on stage and in the pools with the mascot of AquaCity.

Within AquaCity there are fun places for all children.