14.12.2017 TATRANSKÉ VIANOCE – FASHION CHARITY NIGHT

Charitatívny event v znamení módy a talentu. AquaCity Poprad podáva pomocnú ruku ľuďom v regióne

V AquaCity otvoria svoje srdcia dobrej myšlienke známi umelci a ich hostia. Poprad sa stane 14. decembra miestom štvrtého ročníka charitatívnej akcie pod Tatrami, Fashion Charity Night je duchovným dieťaťom obľúbenej slovenskej návrhárky Jany Pištejovej.

Akcii sme dali do vienka v podobe štyroch dátumových sedmičiek. Dve sedmičky, to je štrnásty december, ďalšie sedmička je v sedemnástej hodine a posledná v roku. Toľko skrytého šťastia sa musí odraziť na úspešnej akcii v podobe exkluzívnej módnej show. Najväčší akvapark na Slovensku prináša svojim návštevníkom radosť a šťastie po celý rok, inak tomu nebude ani počas tohto decembra. Pozornosť na fashion show pritiahne nielen móda a miesto konania podujatia, ale najmä program, na ktorom nebudú chýbať celebrity z Českej a Slovenskej republiky. Na ich čele bude stálica československého showbiznisu Jiří Korn. „Slovami jednej jeho piesne, nejsou to žádný špásy, když se na vás valí tolik krásy. V beauty súhvezdí programu nebude chýbať kráľovná modelingu Andrea Verešová, moderátorské eso Mariana Ďurianová alebo speváčka a skladateľka Lina Mayer. Celú atmosféru podujatia podfarbí tanečné zoskupenie The Pastels.

Bez lásky a dobrých skutkov by nebol december pod Tatrami tým skutočne skvelým miestom pre život. Preto má aj exkluzívna fashion show svoj benefičný moment. Výťažok z akcie je venovaný na charitatívne účely Nadácie Televízie Markíza, takže AquaCity Poprad bude opäť cestou, ktorá spája ľudí v pomoci tým, ktorí ju potrebujú.

Cena vstupenky je stanovená na 100 € /osoba, v cene vstupenky je VIP Afterparty spojená s rautom v AquaCity Poprad, po skončení galaprogramu. V prípade, že sa rozhodnete podporiť túto myšlienku, vstupenky si môžete zakúpiť online cez náš internetový obchod alebo si ich zakúpiť na pokladniach v AquaCity Poprad.

VSTUPENKY V PREDAJI ONLINE